דף הבית| ועדות| לוח מודעות| לוח נדל"ן| מזל טוב| לוח אירועים| נוער| טלפונים| עסקים| לזכרם| צור קשר| English

חדשות ומבזקים
תזכורת - מידי שבת אחה"צ, כעת בשעה 18:00, מתקיים שיעור לנשים בפרשת השבוע. השיעור ניתן לסירוגין על ידי שרה מרקוביץ ותמר כהן.

שעות פתיחת המקווה בשעון קיץ 20:30 - 22:00. במוצאי שבת שעה אחרי צאת שבת למשך שעה וחצי. ביום שישי לקבוע עם אפי גלבוע.

לעדכון מספרי הטלפונים, ניידים, מיילים באתר נא לפנות למשה לנגר במייל gimzo.phone@gmail.com

פלאפון הסייר של המושב - 0558794795 (בשעות הלילה).

אוספים תרופות שאינן בשימוש - כדורים בעיקר - גם אלו שפג תוקפן! התרופות נבדקות ונתרמות לחולים שאין ידם משגת. אפשר להעביר ליהושע גולדרינג. תודה רבה ורפואה שלמה.

שוטר קהילתי האחראי על גמזו, מש"ק ליאור נוח. ניתן להתקשר אליו ישירות במקרה הצורך. פלאפון 0506277958.

מספרי הטלפון לפתיחת השערים באחריות חנוך אורן לכל עדכון או שינוי במספר הטלפון צרו קשר בדוא"ל: gimzo.gate@gmail.com.

מכתב מהלב

בוקר טוב 😄 לפני שאאבד את המומנטום...אני חייבת, בעצם אני לא חייבת, אני רוצה להעלות על הכתב את תחושותיי לגבי מה שקורה פה במושב. אני כותבת פה מנקודת מבט צרה (אך רחבה) בנוגע לתחומים שאני מעורבת בהם אבל ברור שיש פה הרבה מעבר לתחומים אלה.

כוונתי להתנדבויות במושב באירוח שביליסטים ובאנשים היקרים שמעבירים שיחות לנוער בערבי שבתות. 

לגבי אירוח שביליסטים אספר לכן על שני מקרים שקרו סביב חג הפסח האחרון. מספיק לספר על המקרים בשביל להבין איזה אנשים גדולים חיים בקרבנו. 
סיפור ראשון: בערב בדיקת חמץ הגיע ללא הודעה מוקדמת שביליסט מאנגליה שדפק על דלתנו. אנחנו היינו לפני נסיעה והיתה מבוכה מאד גדולה כי לא יכולנו לארח אותו ובחוץ התחיל להחשיך והיה קר והוא היה בטח רעב ומת להתקלח...לבקשתו הסברתי לו איפה הדשא בגינה המרכזית ובמקביל אמרתי לו שאני מפרסמת בווצאפ שיש שבילסט בגינה שישמח להתארח..לא עבר הרבה זמן וקיבלתי הודעות מנשים יקרות שאמרו שהן מחפשות אותו בגינה והוא לא נמצא! הוא לא היה שם כי משפחה אחרת כבר אספה אותו לביתה ועוד בערב בדיקת חמץ. 
סיפור שני: ביום שישי זמן קצר לפני שבת של פסח התקשרה אליי מישהי ואמרה שדפקו על דלתם 6 (!) שביליסטים שרוצים להתארח בשבת. בלי הודעה מוקדמת. יש לציין שאני התבלבלתי. אצלנו כבר התארחה שביליסטית בנוסף למשפחה שהתארחה... היא ישר התעשתה ואמרה שהשביליסטים יתקלחו ויאכלו אצלה וסוכם שהם ילונו בביתנו. בסופו של דבר התברר שמשפחה אחרת התנדבה לארח אותם. ככה מעכשיו לעכשיו. אותי זה מאוווווד מרגש ומשיחות עם שביליסטים הם חווים את זה כקירוב לבבות. זה ממש קידוש שמים. תודה לכן מקרב לב על העזרה באירוח שביליסטים ושפעם אחר פעם אתן מסייעות לי בפרויקט שלקחתי על עצמי. ובהזדמנות זו אציין שמשפחת מוסרי הם מלאכי שביל שרשומים באתרים ומארחים המון בלי לעשות רעש כמוני 😉. ישר כוח לכם! 
אגב יש קבוצת ווצאפ לאירוח שביליסטים בה אני מפנה קודם בקשות לאירוח שביליסטים לפני שאני פונה לעזרה הדדית. מי שמעונין להצטרף שיודיע ליזה ממש לא מחייב לארח כל הזמן, רק כשמתאים! 

לגבי שיחות לנוער בערבי שבתות תודה לכל המתנדבים בעבר בהווה ובעתיד שמעבירים שיחות לנוער בערבי שבתות. זה לא פשוט בכלל לעזוב שלחן שבת ולצאת מהבית החם/הקר (תלוי בעונה). הנוער כל כך משתוקק לשיחות ומשתתף בשמחה. השיחות מתארכות כחצי שעה (אפשר גם יותר או פחות..) ויכולות להיות בכל נושא שבעולם (רוחני-אמוני/ ערכי/ אקטואלי/ תחום עיסוק/ חוויות מהחיים וכל מה שעולה על רוחכם). 
מי שמעונין להעביר שיחות לנוער אפשר לפנות אליי גם

כמו שכתבתי בהתחלה - ההתנדבויות שציינתי פה הן רק חלק קטנטן מהתחומים בהם תושבי המושב פעילים ומתנדבים. 
שנמשיך תמיד להיות בצד הנותן ושניתן תמיד בשמחה 😍

ניבה הלל


מושב גמזו   מיקוד 73130  טלפון: 08-9285868   E-mail
israelbiz- בניית אתרים
Site Meter